Wymiana i naprawa balustrad Śląsk

Producent i serwisant barierek, poręczy - renowacja.

Zobacz więcej

Czym się zajmujemy?

Balustrady wewnętrzne

Dopasowane do każdego rodzaju schodów, w dowolnych systemach balustradowych, modułowe z gotowych elementów i produkowane na zamówienie.

Balustrady śląskie

Polecamy zabezpieczenia balkonów, zarówno dla zleceniodawców indywidualnych, do domów jednorodzinnych , jak i dużych inwestycji w blokach i szeregówkach.

Podjazdy dla niepełnosprawnych

Zabezpieczenia balustradowe w podjazdach dla osób niepełnosprawnych, bariery specjalne przy wejściach do sklepów, urzedów, instytucji na całym Śląsku.

Balustrady nowoczesne szklane

Balustrady obejmujące taras, werandę, podesty, patio. Dopasowane architektonicznie do elementów elewacji. Zarówno metalowe jak i z elementami drewnianymi.

Balustrady szklane

Nowoczesne balustrady przeszklone, ze szkła hartowanego, do nowoczesnych wnętrz w instytucjach, galeriach handlowych.

Montaż balustrad

Usługi dodatkowe montażu wszelkich balustrad, teren realizacji Śląsk, województwo śląskie.

Produkcja i wymiana balustrad każdego typu z najwyższą jakością. Kierujemy się doświadczeniem, wiedzą, dobrymi projektami i dopasowaną ceną.

Przykładowe balustrady

Renowacja

Malowanie

Wymiana

Śląsk

Balustrady do wymiany na Śląsku


Miło jest oglądać stare i bardzo stare balustrady i barierki oraz poręcze. Wiekszość z nich jest ciekawie zaprojektowana. Prezentują interesujące wzory i motywy nawiązując do stylu całej budowli. Niektóre są zachwycające zwłaszcza balustrady secesyjne. Oprócz funkcji użytkowych, zabezpieczenia schodów, balkonów , galerii, tarasów, podestów spełniały i nadal powinny spełniac funkcje podnoszące estetykę

Niekiedy nie da się wymienić balustrady na nową, nowocześniejszą bez szkody dla kompozycji architektonicznej całości. Balustrady stylowe, secesyjne, nowoczesne są także dopasowane do elewacji secesyjnych, elewacji w stylu nowoczesnym itd.

Wykonujemy rekonstrukcje i renowacje balustrad zabytkowych ale i także bez klasyfikacji zabytku jednak zniszczone zębem czasu. Naprawa balustrad poprzedzona jest dokładnym przeglądem wszystkich jej elementów konstrukcyjnych, mocy spojeń, wytrzymałości barierek. Renowacja jest związana często z wymianą niektórych elementów wprowadzajacych niebezpieczeństwo naruszenia wytrzymałości całej konstrukcji. Powtórne zamocowanie, zakotwienie balustrad to zazwyczaj podstawowe działanie ekipy montażowej.

PRODUKCJA I MONTAŻ BALUSTRAD WOJ.ŚLĄSKIE
Inox Stal Sp. z o.o.
ul.Hotelowa 25, 44-213 Rybnik
NIP 642-319-13-87, REGON 362297873

biuro tel.32 33 895 33
( montaż ) tel.500 042 993
( pomiar,wyceny balustrad ) tel.507 594 010
Tel: 32 33 895 33
Balustrady śląskie
http://www.balustradybalkonowe.entro.pl
Katowice
Chorzów
Śląsk-balustrady
Częstochowa
Rybnik