Balustrady balkonowe

Przeglądnij naszą ofertę usług i produktów.
W rzeczywistości jest o wiele większa niż na stronie www!

Balustrady balkonowe i tarasowe

Zobacz przykłady montażu balustrad balkonowych także na naszej drugiej stronie
www.balustradybalkonowe.entro.pl

Produkcja balustrad ze stali nierdzewnej

Wydzieloną kategorią wśród zabezpieczeń balustradowych są niewatpliwie balustrady balkonowe. O ile w województwach północno-wschodnich nie ma dużego zagęszczenia ludności a co za tym idzie gestej zabudowy, tak już na Ślasku budynki wielorodzinne, bloki, zabudowa domów jednorodzinnych są gęste i posiadają wiele balkonów.

Zabezpieczenie balkonu balustradą niezależnie od tego czy jest to woj.śląskie czy inne musi być wykonane z 1000% pewnością bowiem na balkonie przebywają mieszkańcy zarówno duzi jak i mali, dzieci oraz zwierzęta domowe. Zatem ochrona przed wypadnięciem z balkonu musi być niezawodnie zapewniona. Nie ma mowy o ruszającej się balustradzie albo takiej, która ma nieodpowiednie odstępy między prętami, szczeblami, sztachetami. Ażurowa konstrukcja balustrady ma dokładnie opisane wymaganiami norm budowlanych.

Nasza firma oprócz montaży balustrad również je produkuje. Instalujemy tego rodzaju zabezpieczenia także z balustrad systemowych w nowoczesnym wzornictwie. W domach jednorodzinnych instaluje sie balustrady wykonywane tradycyjną metodą w warsztacie, kute o wzorach roślinnych lub abstrakcyjnych.

Poniżej kilka przykładów balustrad balkonowych i sposobów montażu.

Zamów balustradę na swoje balkony.

Czym się zajmujemy?

Balustrady schodowe

Dopasowane do każdego rodzaju schodów, w dowolnych systemach balustradowych, modułowe z gotowych elementów i produkowane na zamówienie.

Balustrady balkonowe

Polecamy zabezpieczenia balkonów, zarówno dla zleceniodawców indywidualnych, do domów jednorodzinnych , jak i dużych inwestycji w blokach i szeregówkach.

Podjazdy dla niepełnosprawnych

Zabezpieczenia balustradowe w podjazdach dla osób niepełnosprawnych, bariery specjalne przy wejściach do sklepów, urzedów, instytucji.

Balustrady tarasowe

Balustrady obejmujące taras, werandę, podesty, patio. Dopasowane architektonicznie do elementów elewacji. Zarówno metalowe jak i z elementami drewnianymi.

Balustrady szklane

Nowoczesne balustrady przeszklone, ze szkła hartowanego, do nowoczesnych wnętrz w instytucjach, galeriach handlowych.

Montaż balustrad

Usługi dodatkowe montażu wszelkich balustrad, teren realizacji Śląsk, województwo śląskie oraz malowanie balustrad.