Balustrady kute

Stylizowane, realizowane na indywidualne zamówienie wg. oryginalnych projektów.

Zobacz więcej

Czym się zajmujemy?

Balustrady Katowice

Dopasowane do każdego rodzaju schodów, w dowolnych systemach balustradowych, modułowe z gotowych elementów i produkowane na zamówienie.

Balustrady balkonowe

Polecamy zabezpieczenia balkonów, zarówno dla zleceniodawców indywidualnych, do domów jednorodzinnych , jak i dużych inwestycji w blokach i szeregówkach.

Podjazdy dla niepełnosprawnych

Zabezpieczenia balustradowe w podjazdach dla osób niepełnosprawnych, bariery specjalne przy wejściach do sklepów, urzedów, instytucji na całym Śląsku.

Balustrady tarasowe

Balustrady obejmujące taras, werandę, podesty, patio. Dopasowane architektonicznie do elementów elewacji. Zarówno metalowe jak i z elementami drewnianymi.

Balustrady szklane

Nowoczesne balustrady przeszklone, ze szkła hartowanego, do nowoczesnych wnętrz w instytucjach, galeriach handlowych.

Montaż balustrad

Usługi dodatkowe montażu wszelkich balustrad, teren realizacji Śląsk, województwo śląskie.

Produkcja i montaż balustrad ze stali nierdzewnej z najwyższą jakością. Kierujemy się doświadczeniem, wiedzą, dobrymi projektami i dopasowaną ceną.

Przykładowe balustrady

W galeriach handlowych

Balustrady schodowe

Tarasowe

Balkonowe

Balustrady kute, stylizowane


Piękna bardzo prosta kuta balustrada, którą tutaj pokazujemy jako przykład balustrady wykonanej techniką kowalską, wykonana z tralek prostych i kręconych, ozdobiona pięknym ornamentem od góry. Starannie wykute, ornamenty, zakończenia oraz mocowania podkreślają delikatność i prostotę balustrady. Poręcz wykonana jest z profilu 40*20

Cena obejmuje, cynkowanie ogniowe, pomiar i montaż. Ewentualne dodatkowe koszty transportu doliczane są w zależności od ilości kilometrów. Na terenie Małopolski dojazd w cenie produktu (powyżej 10m). W niektórych przypadkach na całkowity koszt balustrady może wpłynąć również bardzo duży stopień trudności montażu.
Kolor do uzgodnienia
Drodzy klienci nasze produkty cynkowane są w Niepołomickiej fabryce cynku STACO. Jest to jedna z najlepszych cynkowni w Polsce . Powłoka cynkowa na wyrobach żelaznych to stuprocentowa gwarancja jakości.Dobrze jest mieć piękne i zarazem kosztowne ale za to niezmiernie eksponowane wykończenia tarasów czy balkonów balustradami w całości kutymi lub też z elementami kutymi. Wygląd nie do podrobienia, charakter i trwałość.

Tak wiele jest różnych stylów architektonicznych i podobnie a nawet więcej znajdziemy sposobów wykonania balustrady, balustrady schodowej, barierki tarasowej. Dopasowanie tego elementu wykończenia elewacji, tarasu, balkonu, czy wnętrza, musi łączyć walory użytkowe z wartością estetyczną.
Oryginalne, rustykalne, stylowe balustrady znajdują wielu "wielbicieli" i dodają uroku i piękna budowli.

Piękne kute balustrady są dostępnę także na Śląsku a nie tylko tradycyjnie na Podhalu czy Podkarpaciu lub w Małopolsce. Co prawda nie do końca komponuja się z powszechną tutaj industrialną zabudową, lecz coraz częściej w stylowych budynkach, domach z "duszą" balustrady te stanowią znaczący element tworzący atmosferę piękna w otoczeniu mieszkańców.

Materiał wykonania stal nierdzewna gat. ASI 304,316. Wykończenie poler lub satyna.
Kilka katalogów systemów balustrad z nierdzewki: